Jednání US Airways a United Airlines skončila neúspěchem

April 27, 2010 | By admin | Filed in: Aerolinky.

Na budoucím spojení společností se americké aerolinky US Airways a United Airlines nakonec nedohodly. Veřejnosti to oznámili zástupci US Airways s tím, že změnili názor po “důkladném prozkoumání, zjištění situace a opatrném hodnocení skutečností.” Ředitel US Airways Doug Parker dále řekl: “I když není naší strategií vyjadřovat se k neověřeným zprávám, věřím, že je správné vyjasnit současný stav jednání.”

Podle Parkerových slov jsou sice US Airways zastáncem konsolidace společností v leteckém odvětví, změny a fúze by však měly přicházet pouze s tím nejlepším záměrem pro akcionáře, zákazníky, zaměstnance a okolní veřejnost. Pozornost se tak nyní bude obracet na jednání United s Continental Airways, které jsou obě již delší čas členy StarAlliance a navzájem i sdílejí kapacity. United říkají, že “zatím zkoumají možnosti Continentalu.”

Zdroj: atwonline.com

Články na podobné téma:


Tags: , ,

One comment on “Jednání US Airways a United Airlines skončila neúspěchem

  1. […] This post was mentioned on Twitter by oLétání. oLétání said: Jednání US Airways a United Airlines skončila neúspěchem http://is.gd/bJS8G […]

    [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (74.112.128.63) doesn’t match the comment’s URL host IP (74.112.128.10) and so is spam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *